Turkuaz Mavi Tur, 7 GeceTurkuaz Mavi Tur, 7 GeceTurkuaz Mavi Tur, 7 GeceTurkuaz Mavi Tur, 7 GeceTurkuaz Mavi Tur, 7 Gece
 EN İYİ FİYAT

  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Simena Kalesi gün batımı izleyin
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Gökkaya Koyunda su aktivitelerinin tadını çıkarın
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Smugglers Inn' de eğlenme fırsatı
Turkuaz Mavi Tur, 7 Gece

Yürüyüş, Yelken ve Konaklama: Kaş'tan Demre'ye Gulet yolculuğuyla Türkiye'nin büyülü Kekova kıyısında unutulmaz bir Mavi Yolculuk deneyimi yaşayın ve Kekova üzerinden Kaş'a dönün.

Unutulmaz bir hafta boyunca, UNESCO listesinde yer alan tarihi mekanlarından ışıltılı koylara kadar Turkuaz Sahili'nin sunduğu her şeyi keşfedin. Paylaşımlı Gulet turlarımız, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışırken Türkiye'nin en iyisini deneyimlemek isteyen yalnız gezginler, çiftler ve küçük arkadaş grupları için mükemmeldir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Kaş

Seyahatiniz Kaş Limanı'nda saat 11:00'de başlayacak. Bagajlarınız mürettebat tarafından kabininize taşınacak. Diğer gezginleri tanımak ve deniz esintisini tadarken yerleşmek için yeterince zamanınız olacaktır.

Liman Ağzı'na doğru yelken açacağız. Burada lezzetli bir öğle yemeği yiyip berrak sularda serinleme fırsatı bulacağız. Sonrasında daha fazla yüzme için Inonu Koyu'nda mola vereceğiz.

Eğer isterseniz, Aparlai Koyu'ndan başlayan Likya Yolu yürüyüşünü takip etmeyi tercih edebilirsiniz. Bu yürüyüş, sizi ünlü kalıntıları keşfetmek için yaklaşık 30 dakikanız olacak ve Aperlai antik şehrine götürecek. Teknemiz sizi Sıcak Koyu'nda bekleyecek. Oradan Kocakarı Koyu'na doğru ilerleyip akşam yemeği yemek ve geceyi geçirmek için gideceğiz.

Dahil olan yemekler: Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Likya Yolu Yürüyüşü, Simena Kalesi

Kahvaltıdan sonra, Zeki Yasemin Koyu'nda güneşin tadını çıkarırken keyifli bir yüzme molası ve öğle yemeği ile dinlenebilirsiniz.

Daha sonra Üçağız Köyü'ne doğru yelken açacağız. Üçağız Köyü'nden başlayan ve Teimussa Antik Şehri ve Simena Kalesi'ne kadar uzanan Likya Yolu yürüyüşünü takip etme seçeneğiniz var. Üçağız'dan Simena Kalesi'ne antik şehir kısmını yürüyerek Türk sahilinin muhteşem manzarasını yürüyerek deneyimleyebilirsiniz. Bu, yaklaşık 30 evden oluşan otantik köyü keşfetmek için size bolca zaman sağlayacak.

Gulet, sizi Simena Kalesi ve Hamidiye Koyu'nda bekleyecek. Geceyi burada geçireceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Burç Koyu

Soğuk su altı doğal kaynakları nedeniyle suyun daha serin olduğu Burç Koyu'nda yüzme molası verirken bu bölgenin huzurlu ortamının keyfini çıkarın.

Karaloz Koyu'na doğru yola çıkacağız, ardından berrak sularda yüzerek serinleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Korsan Mağarası

Günün ilk ışıklarıyla uyanın ve keyifli bir kahvaltıya hazırlanın.

Birçok fokun kışı geçirmek için tercih ettiği ve korsanlar tarafından saklanma yeri olarak kullanıldığına dair söylentilerin olduğu "Korsanlar Mağarası"na doğru yelken açıyoruz.

Gökkaya Koyu'nda jet ski yapma, muz botla gezme ve su kaydıraklarından kayma gibi çeşitli su aktivitelerinin tadını çıkaracağınız bir gün geçirin! Ayrıca küçük teknelerin sizi diğer gezginlerle sosyalleşme şansı için bar konumuna götüreceği "Smugglers Inn" de heyecan verici bir akşam yemeği de tercih edebilirsiniz .

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
5.
Gün
Demre: Aziz Nikola Kilisesi, Myra

Sabah gemide keyifli bir kahvaltıdan sonra demirlemiş olduğumuz noktadan ayrılıp yaklaşık saat 09:30'da Demre Limanı'na yanaşacağız. Gün, Demre bölgesinde geçirilecek, burada Aziz Nikola Kilisesi'ni ziyaret etme fırsatı bulacak, Andriake Müzesi'nde antik Likya limanını keşfedecek ve Myra'nın yüzyıllarca süregelen tiyatroları ve kaya mezarları arasında dolaşacaksınız.

Yaklaşık saat 16:30'da Kaplumbağa Plajı'na doğru yelken açmaya başlayacağız, burada Akdeniz'de bulunan 5 türden kaplumbağaları gözlemleme ve yüzme fırsatı bulacaksınız.

Daha sonra Kekova'ya doğru yol alacağız ve bir yüzme molası için Buzağlik Koyu'na varacağız. Son olarak, hava koşullarına bağlı olarak gecelemek üzere Çamlık Koyu'na doğru ilerleyeceğiz ve akşam yemeği yiyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
6.
Gün
Kekova

Kekova Adası'na doğru yelken açmaya başlayacağız ve öğle yemeği ve serinletici bir yüzme molası için zamanında Katir İskelesi'ne varacağız. Daha sonra gecelemek üzere demir atacağımız Tersane Koyu'na doğru devam ediyoruz; burada bir Roma tersanesini ve bir Bizans kilisesini ziyaret edeceğiz. Daha sonra, yaklaşık 2,000 yıl önce bir deprem sırasında sular altında kalan Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfetme vakti geldi.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
7.
Gün
Aquarium Koyu

Günün ilk ışıklarıyla kalkıp Akvaryum Koyu'nda kahvaltı yaparak başlayın ve Ufak dere Koyu'na doğru yelken açarken manzaranın tadını çıkarın. Burada lezzetli bir öğle yemeği yiyip berrak sularda serinleyebilirsiniz. Günümüz Kaş Limanı'nda sona eriyor ve geceyi Kas limanında geçirerek gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
8.
Gün
Kaş limanı

Kahvaltıdan sonra, bu unutulmaz Gulet turu saat 09.30'da sona eriyor.

Dahil olan yemekler:  KahvaltıKonaklama: Gulet

EK BİLGİLER

Kaş Limanı Antalya

DAHİL OLANLAR:
Yemek esnasında su

HARİÇ OLANLAR:
İcecekler, exra harcalamalar,ören yeri geri girisleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3
LOKASYON:
Kaş
YEMEK:
7 Sabah Kahvaltısı, 6 Öğle Yemeği, 7 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kaş Limanı
BİTİŞ:
Kaş Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Havalımanı transfer Antalya - Kaş (max 3 kişi)
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün
Kaş
3

701

en düşük kişi başı