Royal SNSRoyal SNSRoyal SNSRoyal SNSRoyal SNSRoyal SNSRoyal SNS


Royal SNS GULET, 2021 yılında inşa edilmiş , kiralık bir yattır. 23 m uzunluğunda ve 3 mürettebatlı bu tekne siz değerli misafirlerimize Mavi Yolculuk (Mavi Yolculuk) hizmeti vermektedir. Mavi Yolculuk misafirlerimize konfor ve huzur getiren Royal SNS Gulet, saatte 16 deniz miline varan hızlara ulaşabilmektedir.

Royal SNS Gulet 4 double (Çift kişilik yatak), 1 twin (2 ayrı tek kişilik yatak) olmak üzere 5 adet suit kabinde 10 misafire kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Yatımızda personel için ayrı dinlenme ve yaşam alanları bulunmaktadır.

Tüm misafirlerimiz için ayrı ayrı güneşlenme minderleri, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları mevcuttur.

Royal SNS Gulet, kiralama deneyiminizi geliştirmek için birçok dikkat çekici özellik sunar. Bu dikkate değer özelliklerden biri, isterseniz her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayan Wi-Fi bağlantısıdır. Üstelik kiralamanız sırasında kullanabileceğiniz klima sayesinde hava koşulları ne olursa olsun teknede konforlu bir konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.



EK BİLGİLER

Türkiye yat kiralama seferlerimiz haftalık olarak (Cumartesi'den Cumartesi'ye) yapılmaktadır ve giriş işlemleri saat 16:00 civarında yapılmaktadır. Gemiler genellikle cuma akşamı ana marinaya dönüyor ve ertesi sabah saat 9'da çıkışa hazır oluyor. 

DAHİL OLANLAR:
Güneşlenme minderleri, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları.

HARİÇ OLANLAR:
Su sporları, plaj havluları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#44
LOKASYON:
Demre ( çıkışlı)
BULUŞMA:
Demre Limanı
BİTİŞ:
Demre Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Su Sporları, Ören yerleri giriş ücretleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



8 Gün
Demre
44

9.295

Grup fiyatı