Princess SNSPrincess SNSPrincess SNSPrincess SNSPrincess SNSPrincess SNSPrincess SNS


Princess Ela Gulet , 2001 yılında inşa edilmiş ve 2021 yılında yeniden donatılan, kiralık bir yattır. 24 m uzunluğunda ve 3 mürettebatlı bu tekne siz değerli misafirlerimize Mavi Yolculuk (Mavi Yolculuk) hizmeti vermektedir.

Mavi Yolculuk misafirlerimize konfor ve huzur getiren Princess Ela Gulet, saatte 14 deniz miline varan hızlara ulaşabilmektedir.

Princess Ela Gulet 6 double (Çift kişilik yatak), 2 triple (çift kişilik + tek kişilik yatak) olmak üzere 8 adet suit kabinde 17 misafire kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Yatımızda personel için ayrı dinlenme ve yaşam alanları bulunmaktadır.

Princess Ela Gulet, kiralama deneyiminizi geliştirmek için birçok dikkat çekici özellik sunar. Bu dikkate değer özelliklerden biri, isterseniz her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayan Wi-Fi bağlantısıdır. Üstelik kiralamanız sırasında kullanabileceğiniz klima sayesinde hava koşulları ne olursa olsun teknede konforlu bir konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.


EK BİLGİLER

Türkiye yat kiralama seferlerimiz haftalık olarak (Cumartesi'den Cumartesi'ye) yapılmaktadır ve giriş işlemleri saat 16:00 civarında yapılmaktadır. Gemiler genellikle cuma akşamı marinaya dönüyor ve ertesi sabah saat 9'da çıkışa hazır oluyor. 

DAHİL OLANLAR:
Güneşlenme minderleri, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları,

HARİÇ OLANLAR:
Su sporları, ören yerleri giriş ücretleri, plaj havluları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#39
LOKASYON:
Demre ( çıkışlı)
BULUŞMA:
Demre Limanı
BİTİŞ:
Demre Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Su Sporları, Ören yerleri giriş ücretleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün
Demre
39

5.625

Grup fiyatı