Özel Kekova Kano TuruÖzel Kekova Kano TuruÖzel Kekova Kano TuruÖzel Kekova Kano TuruÖzel Kekova Kano TuruÖzel Kekova Kano Turu
 EN İYİ FİYAT

  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kekova'nın Batık Şehri’nde tarihe tanıklık edin
  • Kekova’nın muhteşem manzarasına hayran kalın
  • Tarihi Simena Kalesi’nde dolaşın

Rehber eşliğinde özel Kekova Deniz Kanosu turu, sadece arkadaşları ve ailesiyle birlikte kürek çekmek isteyenler için de idealdir.

Bu, Kekova Batık Şehri, Simena Kalesi, Tersane (Tersane) Koyu, Theimussa (Üçağız) ve daha birçokları gibi Kekova'nın en önemli simge yapılarının tümünü koltuktan geçerek %100 Kekova deniz kanosu ve gezi gezisidir. bir kano. Kekova'yı Türk Riviera'sından olduğu gibi görün.

Özel turlar da 1:1 yolculuk isteyen herkes için uygundur. Kekova Deniz Kanosu Programı

Yeni başlayan veya acemi iseniz endişelenmeyin, bu uzun tempolu bir yürüyüşe çıkmaya benzer bir fiziksel aktivitedir.

Kekova Kayak turu güvenlik brifingi ve kürek eğitimi ile başlar ve ardından eğlence başlar!

Daha sonra saat 09:00’da suya girecek ve kanoya alışmak ve doğru navigasyonu uygulamak için Üçağız‘dan ilk kürek seansınıza başlayacaksınız.

Sabah 09:20’de bize eşlik edecek motorlu destek teknesi ile Üçağız‘dan ayrılıyor, güneybatıda Kekova Adası‘na doğru kürek çekiyor, saat 10:15’te Tersane Koyu‘na varıyor ve ardından yüzme molası veriyoruz.

Oradan grup, antik Likya Batık Şehir Kekova üzerinde yavaşça kürek çekecek. Burası korunan bir alan olduğu için burada yüzmeye izin verilmiyor. Öyleyse, Batık Şehir‘i keşfetmenin, size unutulmaz fotoğraflar çekme şansı veren harabelerin yanında Kano yapmaktan daha iyi bir yolu var mı?

Heyecanlı bir maceranın ardından Simena Kalesi‘ne gideceğiz ve sabah 11:30’da varacağız, Kaleköy’de (antik Simena Kalesi) 45 dakika park edeceğiz, size kale kalıntılarına ve bir nekropole ev sahipliği yapan bu küçük otantik köyü ziyaret etmek için zaman tanıyacağız. Yamaçta yapılacak bir yürüyüş size Kekova bölgesinin muhteşem manzarasını sunacaktır. Simena Kalesi’ne hayranlık verici manzarasını aşağıdan da izleyebilir, kalan zamanınızı muhteşem mavi sulara bir dalış daha yapmak için kullanabilirsiniz.

Öğleden sonra, daha etkileyici Likya lahitlerini yakından görmek için Theimussa‘ya geri dönüyoruz ve ardından Kayak üssümüze dönüyoruz.

Bunu takiben saat 13:15’te öğle yemeğinin tadını çıkarmak için Üçağız’a hareket edeceksiniz.

DAHİL OLANLAR:
Öğle yemeği, 4 saat deniz kanosu

HARİÇ OLANLAR:
Ek yiyecek ve içecekler, bahşiş, plaj havluları, ören yeri girişleri: Simena Kalesi Giriş Bileti (90 tl)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#34
LOKASYON:
Kekova
YEMEK:
Ana yemek (tavuk); Mevsim salatası (marul, roka, maydanoz, yeşil soğan, tere, nane, havuç rendesi, domates dilimleri, limon soslu zeytinyağı); Meyve (karpuz veya mevsim meyveleri)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Üçağız Limanı
BİTİŞ:
Üçağız Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
Kalkıştan 3 veya daha fazla gün önce yapılan iptal işlemlerinde tam geri ödeme yapılır

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Saat
Kekova
34

240

en düşük kişi başı