Olympos - Fethiye, 3 GeceOlympos - Fethiye, 3 GeceOlympos - Fethiye, 3 GeceOlympos - Fethiye, 3 GeceOlympos - Fethiye, 3 Gece

  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Akdeniz'de yüzün ve şnorkel yapın
  • Doğa severler Kelebekler Vadisi'nin keyfini çıkarın
  • Baba Dağ'da yamaç paraşütü ile adrenalin yaşayın
  • Aziz Nikola Adası'nda unutulmaz gün batımına tanık olun

Türkiye'nin güneybatı kıyısında mükemmel bir koya sahip olan Olympos, ülkenin en popüler destinasyonlarından biridir. Antik kalıntıları masmavi sularla birleştiriyor; hayat bundan daha iyi olamaz!

Fethiye'ye dört günlük/üç gecelik geleneksel bir gulet gezisinde Olympos'un ve çevresindeki kıyı şeridinin doğal güzelliklerini keşfedin. Büyüleyici Akdeniz'e yelken açarak tarihi yerleri keşfedecek, Kaş'ın Arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşacak, berrak sularda yüzerek unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Olympos/Demre'den Gökkaya Koyu'na

Olympos'taki konaklamanızdan alındıktan sonra, Demre Limanı'na demirlemiş olan yatınıza gitmeden önce Demre'de ek bir karşılama hizmeti verilecektir. Gemiye bindiğinizde, yelken açarken öğle yemeğinde mürettebatınızla ve diğer yolcularla tanışma fırsatına sahip olacaksınız.

İlk varış noktamız Korsanlar Mağarası ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Batık Şehir Kekova'dır. Kaptanınız yavaşça ilerlerken keşfedebiliriz. Buradan Simena Kalesi'ni ziyaret edebilmeniz için Kekova Adası'na devam edeceğiz. Burada muazzam balıkçı köyünde dolaşırken sahil şeridinin nefes kesen manzaralarını izleyin, ardından Gökkaya Körfezi'ne doğru seyrederken gulete yeniden binin. Bölgeyi sık sık ziyaret eden deniz kaplumbağalarını gözetleyerek akşam burada demirleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Gökkaya Koyu'ndan Kaş'a

Güne, limana yanaşmadan önce yüzme molası da dahil olmak üzere Kaş'a kısa bir yolculukla başlayacağız. Keşfedilecek çok sayıda el sanatları mağazası ve hediyelik eşya dükkanının bulunduğu bu büyüleyici kasabayı boş zamanınızda keşfetmek için sabah vaktiniz olacak. Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşın ya da yerel kafelerden birinden dünyanın akışını izleyin. Öğleden sonra Kaş'tan ayrılıp, akşam demirleyeceğimiz Fırnaz Koyu'na doğru devam edeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kaş'tan Aziz Nicolas Adası'na

Siz uyurken, mürettebatınız yolculuğun en uzun etabına başlamak için erken kalkacak ve Firnaz Koyu'ndan Kelebekler Vadisi'ne doğru yola çıkacaktır. Varışta, yüzerek tazelenmeden veya sayısız kelebek türünden bazılarını görmek için vadide yürüyüşe çıkmadan önce keyifli bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi'nden Ölüdeniz' in fotojenik plajını geçip cennet gibi Mavi Lagün' ün yakınında demirleyeceğiz. Yeni bir yüzmenin keyfini çıkarın veya bu heyecan verici aktivitenin tadını çıkarmak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak kabul edilen Baba Dağ'da yamaç paraşütü yapma fırsatını değerlendirin.

Daha sonra, kalıntıları keşfetmek ve inanılmaz bir gün batımını deneyimlemek için adanın tepesine tırmanmak için zamanınızın olacağı Aziz Nicholas Adası'na devam edeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Aziz Nicolas Adası'ndan Fethiye'ye

Fethiye'ye dönüş yolculuğumuza başlamadan önce güne serinletici bir yüzmeyle başlayın ve yol üzerindeki güzel koylardan birinde öğle yemeği için mola verin.

Öğle yemeğinden kısa bir süre sonra, Türkiye'deki maceralarınıza devam ederken dost canlısı mürettebatınıza ve yol arkadaşlarınıza veda etme zamanının geldiği Fethiye Limanı'na demirleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle YemeğiKonaklama: Gulet
DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İçecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dışarıdan içecek getirmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girişleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#13
LOKASYON:
Olympos
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Ogle Yemeği, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Olympos Turkey
BİTİŞ:
Fethiye Turkey
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Transfer
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Olympos
13

421

en düşük kişi başı