Mosaic GuletMosaic GuletMosaic GuletMosaic GuletMosaic GuletMosaic GuletMosaic GuletMosaic Gulet


24 m uzunluğunda ve 6,5 m genişliğinde, 3 mürettebatlı bu tekne siz değerli misafirlerimize Mavi Yolculuk (Mavi Yolculuk) hizmeti vermektedir.

Yatımızda 8 adet zarif, konforlu çift kişilik kabin, içinde duş ve tuvalet bulunmaktadır. Mürettebat için kapalı ve açık yemek alanları, tam donanımlı bir mutfak ve ayrı yaşam alanları bulunmaktadır. Güneşlenme minderleri, sandalyeler ve servis takımları tüm misafirlerimize yetecek miktarda mevcuttur.

Mavi Yolculuk misafirlerimize konfor ve huzur getiren Mozaik Gulet, saatte 16 deniz miline varan hızlara ulaşabilmektedir. Mozaik Gulet ile tam teşekküllü GSM Telefon navigasyon cihazları sayesinde Antalya, Kekova, Fethiye Göcek ve Yunan adaları gibi en çok tavsiye edilen Mavi Yolculuk destinasyonlarımızı gezerken kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Siz değerli Mavi Yolculuk misafirlerimiz için kano gibi su sporları mevcuttur. Tekne aynı zamanda Türkiye'nin el değmemiş koylarını ve Yunan adalarını gezerek bir yolculuğun tadını çıkarmak isteyenler için de olağanüstü eğlence fırsatları sunuyor.


DAHİL OLANLAR:
Mutfak, güneşlenme minderleri, sandalyeleri ve servis kitleri

HARİÇ OLANLAR:
Su sporları, plaj havluları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#36
LOKASYON:
Demre ( çıkışlı)
BULUŞMA:
Demre Limanı
BİTİŞ:
Demre Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Su sporları

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Gün
Demre
36

5.625

Grup fiyatı