Mavilim TeknesiMavilim TeknesiMavilim TeknesiMavilim TeknesiMavilim Teknesi


Değerli misafirlerimize özel günübirlik tekne turları sunan teknemiz, 15 metre uzunluğunda ve 4.10 metre genişliğindedir. Bu özel tekne, 2 adet deneyimli mürettebat tarafından yönetilmekte olup, sizi unutulmaz bir deniz macerasına davet etmektedir.

Teknemizin şık ve konforlu kabininde, çift kişilik bir yatak ve özel duş ve tuvalet içeren bir banyo bulunmaktadır. Güneşlenme minderleri, sandalyeler ve servis kitleri gibi detaylar, tüm misafirlerimizin konforunu düşünülerek tasarlanmıştır.

Mavilim Teknesi, saatte 14 deniz mili hıza ulaşabilen bir konfor sunmaktadır. Tam teşekküllü GSM telefon hizmeti ve navigasyon cihazları, güzergah üzerindeki popüler destinasyonlar olan Demre, Kekova ve Kaş gibi bölgelere güvenli bir seyahat imkanı sağlar.

Mavilim ile gerçekleştireceğiniz günübirlik tekne turları, sadece harika manzaraların tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda konforlu ve huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız. Teknemizde geçireceğiniz zamanın keyfini çıkarmanızı dileriz.

Üçağız - Kekova Özel Tekne Turu Rotası

ÜÇAĞIZ KÖYÜ

Saat 10.00 ile 10.20 arasında tekne turuna çıkmak üzere Üçağız Köyü limanına zamanında gidin.

AKVARYUM KOYU

Kekova Adası'nın yanındaki bu pitoresk koyda bir saatlik muhteşem yüzme molası sırasında serinleyin ve güzelliğiyle göz kamaştırın.

Akvaryum Koyu'nda Türk çayı ve bisküvi servisi.

KEKOVA ADASI VE BATIK ŞEHİR

Batık Şehir çevresindeki bu eşsiz macerada Kekova tarihinin büyüleyici sırlarını keşfedin. 2. yüzyılda yaşanan deprem nedeniyle Dolchiste Antik Kenti sular altında kalmış ve bunun sonucunda ortaya çıkan su altı kalıntıları her zaman iz bırakmıştır. Burası koruma alanı olduğundan, burada yüzmeye izin verilmiyor. Peki, bölgeyi keşfetmenin, unutulmaz fotoğraflar çekme şansı veren cam tabanlı teknemizle harabelerin yanında gezip dolaşmaktan daha iyi bir yolu var mı?

BURÇ KOYU

Burç Koyu'nda yüzme molası. Soğuk su altı doğal su kaynakları nedeniyle bu bölgede deniz biraz daha serindir.

KORSAN MAĞARASI

Büyük boyutu ve kavisli girişiyle ünlü, doğal biçimli bu ilgi çekici mağarayı keşfedin.

GÖKKAYA KOYU

Bölgenin doğal güzelliklerini deneyimleyebileceğiniz ve sunulan çeşitli heyecan verici su sporlarından birine katılmayı tercih edebileceğiniz Gökkaya Koyu'nda öğle yemeği ve yüzme molası zamanı.

ESMERALDA KOYU

Bu eğlenceli yolculukta huzur ve sükunetin tadını çıkarabileceğiniz Esmeralda Koyu'nda yüzmek için mola vereceğiz.

SİMENA KALESİ (KALEKÖY)

Teknemiz Kaleköy limanına (antik Simena) bir saatliğine demir atacak ve size kale kalıntıları ve nekropolün bulunduğu bu küçük otantik köyü ziyaret etmeniz için zaman tanıyacaktır. Yamaçta yapacağınız yürüyüş size Kekova bölgesinin muhteşem manzarasını sunacaktır. Simena Kalesi'ni aşağıdan seyretmek isterseniz kalan zamanınızı muhteşem mavi sulara bir kez daha dalmak için değerlendirebilirsiniz.

ÜÇAĞIZ KÖYÜ

Heyecan verici bir maceranın ardından, bu unutulmaz tekne turunun sona ereceği Üçağız Köyü limanına döneceğiz. Buradan akşam yemeği seçenekleri için merkeze gidebilir veya bir sonraki varış noktanıza devam edebilirsiniz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#52
LOKASYON:
Üçağız ( çıkışlı)
BULUŞMA:
Üçağız Limanı
BİTİŞ:
Üçağız Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
25 EUR
Öğle Yemeği

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Saat
Üçağız
52

440

Grup fiyatı