Likya Mavi Tur, 7 GeceLikya Mavi Tur, 7 GeceLikya Mavi Tur, 7 GeceLikya Mavi Tur, 7 GeceLikya Mavi Tur, 7 Gece
 EN İYİ FİYAT

  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kaplumbağa Plajı'nda yüzme ve gözlemleme fırsatı
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Simena Kalesi'nde gün batımı izleyin
  • Gökkaya Koyunda su aktivitelerinin tadını çıkarın
  • Smuggler’s Inn'de eğlenin

Türkiye'nin büyüleyici Likya kıyısında Demre'den Kaş'a ve Kekova üzerinden Demre'ye dönüş yaparak unutulmaz bir Gulet Turu deneyimi yaşayın.

Bir haftalık unutulmaz süre boyunca, UNESCO listesine dahil edilen tarihi mekanlarından, Likya kıyılarının ışıltılı koylarına kadar Kekova'nın sunabileceği her şeyi Demre'den Kaş'a doğru yedi gecelik bir macera gulet gezisi ile keşfedin ve Kekova üzerinden Demre'ye dönün. Bu unutulmaz paylaşımlı Gulet turu, sizi bölgenin doğal güzelliklerine ve tarihi harikalarına sürükleyecek. Yalnız gezginler, çiftler ve arkadaş grupları için idealdir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Demre

Maceranız yaklaşık saat 16:30'da Demre Limanı'nda başlayacak ve mürettebat bagajınızı taşıma ve kabininize transfer etmenize yardımcı olacak. Daha sonra Kaplumbağa Plajı'na doğru yolculuğumuza başlayacağız. Burada Akdeniz'de bulunan 8 kaplumbağa türden 5'ini doğal ortamlarında yüzme ve gözlemleme fırsatı bulacağız. Ardından Kekova'ya doğru yol alacak ve yüzme molası için Buzağlık Koyu'nda duracağız. Sonrasında hava koşullarına bağlı olarak geceyi geçirmek üzere Çamlık Koyu'na demir atacağız. Son olarak, seyahat arkadaşlarınızla tanışırken ve geceyi geçirmek için lezzetli bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.

Dahil olan yemekler: Akşam yemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Kekova

Kekova Adası'na doğru yolculuğumuza başlayacağız. Öğle yemeği ve serinletici bir yüzme molası için zamanında Katır İskelesi'ne varacağız. Sıra, yaklaşık 2,000 yıl önce bir deprem sırasında sular altında kalmış olan Batık Şehir Kekova'yı keşfetmeye geldi. Sonrasında Tersane Koyu'na devam edeceğiz; burada bir Roma Tersanesini ve bir Bizans Kilisesini ziyaret edeceğiz ve geceyi burada geçireceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kaş

Günün ilk ışıklarıyla uyanarak Akvaryum Koyu'nda kahvaltı yaparak ve Ufak dere Koyu'na doğru ilerlerken manzaranın tadını çıkarın. Burada lezzetli bir öğle yemeği yiyebilecek, ardından berrak sularda yüzerek serinleyebileceksiniz. Günümüz Kaş Limanı'nda sona eriyor ve geceyi Kaş ilçesinin limanında geçirerek gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Likya Yolu yürüyüşü: Aperlai'den Sıcak Koyu'na

Kahvaltıdan sonra Liman Ağzına doğru yola çıkacağız. Burada lezzetli bir öğle yemeği yiyip berrak sularında serinleme fırsatı bulacağız. Ardından daha fazla yüzme için İnonu Koyu'nda mola vereceğiz. Eğer isterseniz, Aperlai Koyu'ndan başlayan Likya Yolu yürüyüşünü takip etmeyi seçebilirsiniz. Bu yürüyüş, sizi ünlü kalıntılarını keşfetmek için yaklaşık 30 dakikanız olacak ve Aperlai antik şehrine ulaşacaksınız. Teknemiz sizi Sıcak Koyu'nda bekliyor. Oradan akşam yemeği yemek ve geceyi geçirmek için Kocakarı Koyu'na doğru yola çıkacağız.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
5.
Gün
Likya Yolu yürüyüşü: Uçağız Köyü'nden Simena Kalesi'ne

Kahvaltıdan sonra, Zeki Yasemin Koyu'nda güneşin tadını çıkarırken keyifli bir yüzme molası ve öğle yemeği ile dinlenebilirsiniz. Ardından Üçağız Köyü'ne doğru yol alacağız. Üçağız Köyü'nden başlayarak Teimussa Antik Şehri ve Simena Kalesi'ne kadar uzanan Likya Yolu yürüyüşünü takip etmeyi tercih edebilirsiniz. Üçağız'dan Simena Kalesi'ne antik şehir kısmını yürüyerek Türkiye'nin muhteşem sahilini yürüyerek deneyimleyebilirsiniz. Bu, yaklaşık 30 evden oluşan otantik köyü keşfetmek için size bolca zaman sağlayacak. Gulet , sizi Simena Kalesi ve Hamidiye Koyu'nda bekleyecek ve geceyi burada geçireceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
6.
Gün
Burç Koyu, Karaloz Koyu

Doğal soğuk su kaynakları nedeniyle suyun daha serin olduğu Burç Koyu'nda yüzme molası verirken bu bölgenin huzurlu ortamının keyfini çıkarın! Sonra Karaloz Koyu'na doğru yol alacağız ve berrak sularında serinleyebileceksiniz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
7.
Gün
Gökkaya Koyu

Günün ilk ışıklarıyla uyanın ve hoş bir kahvaltı için kendinizi hazırlayın.  Birçok fokun kış aylarını geçirmek için tercih ettiği ve korsanların saklanma yeri olarak kullandığına dair söylentilerin olduğu "Korsan Mağarası" na doğru yelken açıyoruz. Gökkaya Koyu'nda jet ski yapma, muz botla gezme ve su kaydıraklarından kayma gibi çeşitli su aktivitelerinin tadını çıkaracağınız bir gün geçirin! Ayrıca, diğer gezginlerle sosyalleşme fırsatı bulmak için küçük teknelerin sizi bara götüreceği "Smugglers Inn" de  heyecan dolu bir akşam da tercih edebilirsiniz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
8.
Gün
Demre

Gulet gezisi sabah 9.30 civarında Demre Limanı'na varışla sona ermeden önce güne keyifli bir kahvaltı ile başlayın.

Dahil olan yemekler: KahvaltıKonaklama: Gulet

EK BİLGİLER

Andriake Harbour, Demre Turkey

DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemegi, 5 çayı ve aksam yemeğı. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İcecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dısarıdan ıcecek getırmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girisleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1
LOKASYON:
Demre
YEMEK:
7 Sabah Kahvaltısı, 6 Öğle Yemeği, 7 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Demre Limani
BİTİŞ:
Demre Limani
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Havalımanı transfer Antalya - Demre (max 3 kişi)
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün
Demre
1

701

en düşük kişi başı