Kaş’tan Kekova’ya Özel Tekne TuruKaş’tan Kekova’ya Özel Tekne TuruKaş’tan Kekova’ya Özel Tekne TuruKaş’tan Kekova’ya Özel Tekne TuruKaş’tan Kekova’ya Özel Tekne Turu

Kaş’tan Kekova’ya Özel Tekne Turu


  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kekova'nın Batık Şehri’nde tarihe tanıklık edin
  • Tarihi Simena Kalesi’nde dolaşın
  • Tersane Koyu'nda su altı kalıntılarını görme fırsatı

Kaş limanından Kekova’ya özel tekne turu, tatil anlarınızı sadece arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için idealdir.

Büyüleyici Yağlıca Koyu ve Akvaryum Koyu da dahil olmak üzere sizin için mükemmel bir tur programı öneriyoruz. Akdeniz’in turkuaz sularının tadını çıkarmak ve güneş ışınları içinize çekmek için bolca vaktiniz olacak. Güvenilir mürettebatımızın sunacağı kusursuz servisin ve öğle yemeğinin dahil olduğu bu tur tatiliniz için mükemmel bir alternatif.

KAŞ - KEKOVA TUR ROTASI

KAŞ LİMANI

Kaş'tan tekne turuna başlamak mükemmel bir seçim çünkü unutulmaz su yolculuğunuzdan önce veya sonra kasabanın sunduğu olanakların tadını çıkarabilirsiniz. Kaş-Kekova tekne turu, Kaş limanından saat 09.30'da kalkıyor. Erkenden gelmeyi ve teknelerin misafirler için hazırlanmasını beklerken çevreyi izlemeyi unutmayın.

YAĞLICA KOYU

Güneşi içinize çekmek için ilk fırsat Yağlıca Koyu'nda yüzme molasıdır. Doğanın huzurunun tadını çıkarırken denizin mavi ve yeşil tonlarının muhteşem uyumuna tanık olun.

AKVARYUM KOYU

Güzelliğiyle göz kamaştıran Kekova Adası’nın yanındaki bu pitoresk koyda vereceğimiz bir saatlik yüzme molasında serinleyin.

TERSANE KOYU

Yüzme ve öğle yemeği molası. Kekova Adası'nda yer alan Tersane Koyu Batık Şehir'in başlangıç ​​noktasıdır. Kilise, kale ve duvar kalıntıları da dahil olmak üzere ilgi çekici su altı kalıntılarını gözlemleyerek burada geçireceğiniz zamanın avantajlarından yararlanın.

KEKOVA ADASI VE BATIK ŞEHİR

Batık Şehir çevresindeki bu eşsiz macerada Kekova tarihinin büyüleyici sırlarını keşfedin. 2. yüzyılda yaşanan deprem nedeniyle Dolchiste Antik Kenti sular altında kalmış ve bunun sonucunda ortaya çıkan su altı kalıntıları her zaman iz bırakmıştır. Burası koruma alanı olduğundan, burada yüzmeye izin verilmiyor. Peki, unutulmaz fotoğraflar çekme şansı veren, altta cam pencere bulunan teknemizle harabelerin yanından dolaşarak bölgeyi keşfetmenin daha iyi bir yolu var mı?

SİMENA KALESİ (KALEKÖY)

Giriş ücreti: 90 tl (veya Türkiye Müze Kartı veya Akdeniz Müze Kartı ile ücretsiz)

Teknemiz Kaleköy limanına (antik Simena) bir saatliğine demir atacak ve size kale kalıntıları ve nekropolün bulunduğu bu küçük otantik köyü ziyaret etmeniz için zaman tanıyacaktır. Yamaçta yapacağınız yürüyüş size Kekova bölgesinin muhteşem manzarasını sunacaktır. Simena Kalesi'ni aşağıdan seyretmek isterseniz kalan zamanınızı muhteşem mavi sulara bir kez daha dalmak için değerlendirebilirsiniz.

İNÖNÜ KOYU

Rahatlamak için son çağrı! Parıldayan mavi sularda yüzmek ve şnorkelle dalmak için mükemmel bir yer olan İnönü Körfezi, Kaş'a dönmeden önce size su altı keşif şansı sunuyor.

KAŞ LİMANI

Bu aksiyon dolu güzergahtaki tüm durakları ziyaret ettikten sonra, kasabanın sunduğu şeylerin tadını çıkarabileceğiniz veya unutulmaz gününüzün ardından dinlenebileceğiniz limana geri döneceğiz.

EK BİLGİLER


DAHİL OLANLAR:
Öğle yemeği, 9 saatlik tekne turu, şnorkelli yüzme ekipmanı

HARİÇ OLANLAR:
Ek yiyecek ve içecekler, Simena Kalesi Giriş Bileti (90 tl)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#15
LOKASYON:
Kaş
YEMEK:
Ana yemek (tavuk, köfte veya balık); Mevsim salatası (marul, roka, maydanoz, yeşil soğan, tere, nane, havuç rendesi, domates dilimleri, limon soslu zeytinyağı); Meyve (karpuz veya mevsim meyveleri)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kaş Limanı
BİTİŞ:
Kaş Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
Kalkıştan 3 veya daha fazla gün önce yapılan iptal işlemlerinde tam geri ödeme yapılır

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Kaş
15

16.000TL

en düşük kişi başı

16.000TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.