Kaş’tan Kekova’ya Günübirlik GeziKaş’tan Kekova’ya Günübirlik GeziKaş’tan Kekova’ya Günübirlik GeziKaş’tan Kekova’ya Günübirlik GeziKaş’tan Kekova’ya Günübirlik Gezi

Kaş’tan Kekova’ya Günübirlik Gezi


  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kekova'nın Batık Şehri’nde tarihe tanıklık edin
  • Tarihi Simena Kalesi’nde dolaşın
  • Gökkaya Koyunda su aktivitelerinin tadını çıkarın

Kaş'tan (Kaş) başlayan bu Kekova turu, sizi Kekova bölgesinin en iyi seçimlerinden bazılarını deneyimlemek için tam günlük inanılmaz bir tekne turuna davet ediyor.

Güvenilir bir mürettebat, heyecan verici bir tur programı ve mükemmel hizmet ile bu, sevdiklerinizle birlikte benzersiz destinasyonların tadını çıkarmak ve hatta bu ortak günlük turda yeni insanlarla tanışma şansını yakalamak için mükemmel bir fırsattır. Öne çıkan yerler arasında, muhteşem panoramik sahil manzarasına sahip Simena Kalesi kalıntıları ve antik su altı kalıntıları arasında yüzme şansı sunan Akvaryum ve Tersane Körfezi gibi el değmemiş koylar yer alıyor.

KAŞ - KEKOVA TUR ROTASI

KAŞ’TAN ÜÇAĞIZ/DEMRE LİMANI’NA

Öncelikle sizi Kaş'taki buluşma noktamızdan alıp Üçağız/Demre limanındaki teknemize götürüp su üzerinde aksiyon dolu bir güne hazırlanacağız! Tekne turu için 10:20-10:40 saatleri arasında Üçağız/Demre limanından hareket ediyoruz.

AKVARYUM KOYU

Kekova Adası'nın yanındaki bu muhteşem koyda bir saatlik yüzme molası sırasında serinleyin ve güzelliğiyle göz kamaştırın.

KEKOVA ADASI VE BATIK ŞEHİR

Batık Şehir çevresindeki bu eşsiz macerada Kekova tarihinin büyüleyici sırlarını keşfedin. 2. yüzyılda yaşanan deprem nedeniyle Dolchiste Antik Kenti sular altında kalmış ve bunun sonucunda ortaya çıkan su altı kalıntıları her zaman iz bırakmıştır. Burası korunan bir alan olduğundan burada yüzmeye izin verilmiyor. Peki, bölgeyi keşfetmenin, unutulmaz fotoğraflar çekme şansı veren harabelerin yanında gezinmekten daha iyi bir yolu var mı?

SİMENA KALESİ (KALEKÖY)

Teknemiz Kaleköy limanına (antik Simena) bir saatliğine demir atacak ve size kale kalıntıları ve nekropolün bulunduğu bu küçük otantik köyü ziyaret etmeniz için zaman tanıyacaktır. Yamaçta yapacağınız yürüyüş size Kekova bölgesinin muhteşem manzarasını sunacaktır. Simena Kalesi'ni aşağıdan seyretmek isterseniz kalan zamanınızı muhteşem mavi sulara bir kez daha dalmak için değerlendirebilirsiniz.

BURÇ KOYU

Burç Koyu'nda yüzme molası. Soğuk su altı doğal su kaynakları nedeniyle bu bölgede deniz biraz daha serindir.

KORSAN MAĞARASI

Büyük boyutu ve kavisli girişiyle ünlü, doğal biçimli bu ilgi çekici mağarayı keşfedin.

GÖKKAYA KOYU

Bölgenin doğal güzelliklerini deneyimleyebileceğiniz ve sunulan çeşitli heyecan verici su sporlarından birine katılmayı tercih edebileceğiniz Gökkaya Koyu'nda öğle yemeği ve yüzme molası zamanı.

ESMERALDA KOYU

Bu eğlenceli yolculukta huzur ve sükunetin tadını çıkarabileceğiniz Esmeralda Koyu'nda yüzmek için mola vereceğiz.

ÜÇAĞIZ/DEMRE LİMANI’NDAN KAŞ’A

Heyecan verici bir maceranın ardından, bu unutulmaz tekne turunun sona ereceği Üçağız/Demre limanına döneceğiz.

Bu turda size gösterdiğimiz manzaraları beğeneceğinizi umuyoruz. Tekne gezisinin sonunda sizi turunuzun resmi olarak sona ereceği pitoresk Kaş kasabasına geri götüreceğiz.

DAHİL OLANLAR:
Öğle yemeği, 9 saatlik tekne turu

HARİÇ OLANLAR:
Ek yiyecek ve içecekler, plaj havluları, Simena Kalesi Giriş Bileti (90 TL)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#17
LOKASYON:
Kaş
YEMEK:
Ana yemek (tavuk); Mevsim salatası (marul, roka, maydanoz, yeşil soğan, tere, nane, havuç rendesi, domates dilimleri, limon soslu zeytinyağı); Meyve (karpuz veya mevsim meyveleri)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kaş Limanı
BİTİŞ:
Kaş Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
Kalkıştan 3 veya daha fazla gün önce yapılan iptal işlemlerinde tam geri ödeme yapılır

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün
Kaş
17

800TL

en düşük kişi başı

800TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.