Kaş - Kekova- Demre, 4 GeceKaş - Kekova- Demre, 4 GeceKaş - Kekova- Demre, 4 GeceKaş - Kekova- Demre, 4 GeceKaş - Kekova- Demre, 4 Gece

Kaş - Kekova- Demre, 4 Gece


  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Simena Kalesi gün batımı izleyin
  • Gökkaya Koyunda su aktivitelerinin tadını çıkarın

Kaş'tan Demre'ye rahatlatıcı bir yolculuk sırasında Türkiye'nin muhteşem Likya kıyı şeridinin doğal güzelliklerini ve tarihi harikalarını içinize çekin. UNESCO listesindeki harikaları güneşli koylarla birleştiren Kaş'tan Demre'ye bu beş günlük/dört gecelik Gulet gezisi, mükemmel bir tatildir. Ünlü Smuggler's Inn' de sabahın erken saatlerinde parti yapmadan önce Batık Şehir Kekova'yı keşfedin ve cennet gibi Gökkaya Koyu'nda yüzün.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Kaş'tan Kekova’ya

Maceranız, mürettebatınızın bagajınızın kabininize taşınmasına yardımcı olmasıyla Kaş Limanı'nda başlıyor. Yerleşin ve yol arkadaşlarınızı tanıdıkça gemideki deniz melteminin tadını çıkarın.

“Liman Ağzi Koyu”na yelken açıp burada leziz bir kahvaltının tadını çıkaracak, ardından berrak sularda yüzerek serinleyeceğiz. Aparlai Körfezi'nden başlayıp Aperlai antik kentine kadar uzanan Likya Yolu yürüyüşünü takip etmeyi tercih edebilirsiniz. Burada ünlü kalıntılarını keşfetmek için yaklaşık yarım saatiniz olacak. Teknemiz Sıcak Koyu'nda sizi bekliyor olacak. Akşam yemeği ve geceleme için Kocakarı Körfezi'ne doğru yola çıkacağız.

Dahil olan yemekler: Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Kekova: Aquarium Koyu, Uçağız, Teimussa, Simena

Kahvaltıdan sonra keyifli bir yüzme molasının tadını çıkarırken Akvaryum Koyu'nda güneşin tadını çıkarın.

Üçağız Köyü'ne doğru yola çıkacağız, Üçağız Köyü'nden başlayarak Teimussa Antik Kenti ve Simena Kalesi'ne giden Likya Yolu yürüyüşünü takip etmeyi tercih edebilirsiniz. Üçağız'dan Simena Kalesi antik kentine kadar Likya Yolu'nun bir kısmını yürürken, muhteşem Türk kıyı şeridini yürüyerek deneyimleyin. Bu size yaklaşık 30 evden oluşan otantik köyü keşfetmeniz için bolca zaman verecektir.

Guletimiz geceyi geçireceğimiz Simena Kalesi'nde sizleri bekliyor olacak.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kekova: Burç Koyu, Karaloz Koyu

Soğuk su altı doğal kaynakları nedeniyle suyun daha serin olduğu Burç Koyu'nda yüzme molası verirken bu bölgenin huzurlu ortamının keyfini çıkarın! burada lezzetli bir öğle yemeği.

Karaloz Koyu'na doğru yola çıkacağız, ardından berrak sularda yüzerek serinleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Kekova: Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu

Günün ilk ışıklarıyla uyanın ve keyifli bir kahvaltıya hazırlanın.

Pek çok fokun kışı geçirmek için tercih ettiği ve korsanlar tarafından saklanma yeri olarak kullanıldığına dair söylentilerin olduğu "Korsanlar Mağarası"na yelken açıyoruz.

Gününüzü Gökkaya Koyu'nda jet ski, muz botu ve su kaydıraklarına binme gibi çeşitli su aktivitelerinin tadını çıkararak geçirin!

Daha sonra, küçük servis teknelerinin sizi diğer gezginlerle kaynaşabileceğiniz bu bar konumuna götüreceği “Smugglers Inn”de macera dolu bir akşama hazırlanın.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
5.
Gün
Demre

Demirlediğimiz Karemlik Koyu'na doğru yola çıkacağız ve gemide keyifli bir kahvaltının tadını çıkaracağız. Sabah 09.30 sıralarında Demre Limanı'na vardığımızda Mavi Yolculuğunuz sona erecektir.

Dahil olan yemekler: KahvaltıKonaklama: Gulet

EK BİLGİLER


DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İçecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dışarıdan içecek getirmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girişleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#8
LOKASYON:
Kaş
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 4 Ogle Yemeği, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Kaş Limanı
BİTİŞ:
Andriake Limanı, Demre
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Transfer
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün
Kaş
8

421

en düşük kişi başı