Fethiye - Olympos, 3 GeceFethiye - Olympos, 3 GeceFethiye - Olympos, 3 GeceFethiye - Olympos, 3 GeceFethiye - Olympos, 3 Gece

  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Doğa severler Kelebekler Vadisi'nin keyfini çıkarın
  • Baba Dağ'da yamaç paraşütü ile adrenalin yaşayın
  • Aziz Nikola Adası'nda unutulmaz gün batımına tanık olun
  • Tüplü dalış deneyimini yaşayın
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin

Antik kalıntılardan görkemli manzaralara ve berrak yüzme sularına kadar, Fethiye'den Olimpos'a yapılan bu dört günlük/üç gecelik yolculukta herkes için bir şeyler var. Geleneksel gulet yatın rahat ulaşım aracınız olduğu Türk Mavi Yolculuklarının en popüler yolculuğudur.

Fethiye'den yola çıktığınızda, güzel Kelebekler Vadisi'nin engebeli manzarasını ve fotojenik Ölüdeniz Plajı'nı ve ayrıca Noel Baba'nın St. Nicholas Adası'ndaki dinlenme yerini keşfedeceksiniz. UNESCO listesindeki Batık Şehir Kekova'nın üzerinde gezinin ve gemideki leziz yemekler sırasında olağanüstü Türk misafirperverliğini deneyimleyin.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Fethiye’den Aziz Nicholas Adası'na

Fethiye Limanı'nda saat 09:30'da ofisimize giriş yaptıktan sonra rehberinizden sıcak bir karşılama ve kısa bir tanıtım alacaksınız. Saat 10:30'da Gulet yatına binerek maceramıza başlayacağız.

İlk varış noktamız herkesin keyif alacağı bir şeyler bulabileceği doğal bir cennet olan Kelebekler Vadisi. Bazıları serinletici Akdeniz'e dalabilirken, diğerleri yakındaki bir şelaleye doğru keyifli bir yürüyüşe çıkabilir ve çarpıcı bitki örtüsü ve faunayı hayranlıkla izleyebilir. Bu vadide yaşayan güve ve kelebeklerin canlı gösterisini her yaştan insan için büyüleyici bir deneyim haline getirin.

Acıktıktan sonra, çeşitli damak tatlarına ve diyet tercihlerine hitap eden leziz bir öğle yemeği için yatta toplanacağız.

Daha sonra gruptaki herkese özel bir şeyler sunan Ölüdeniz'e (Mavi Lagün) doğru yola çıkacağız. Babadağ'dan yamaç paraşütü macera arayanlar için dikkate değer bir seçenektir. Ölüdeniz Plajı'nın 2.000 metre üzerinde süzülmenin ve pırıl pırıl Mavi Lagün'ün heyecanı şüphesiz ömür boyu anılar yaratacaktır. Bu arada, daha rahat bir deneyimi tercih edenler, hayranlık uyandıran manzaralar eşliğinde çevredeki doğal güzelliğin tadını çıkarabilirler.

Gün batımı yaklaştıkça tarih ve doğanın iç içe geçtiği Aziz Nikola Adası yakınlarına demirleyeceğiz. Tüm grup üyeleri ilgi çekici kalıntıları keşfedebilir, adanın geçmişi hakkında bilgi edinebilir ve dikkat çekici fotoğraflar çekebilir. Ve tabii ki hem genç hem de yaşlılar için büyülü bir atmosfer yaratarak herkesin nefes kesen gün batımına tanık olmasını sağlayacağız.

Dahil olan yemekler: Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Aziz Nicholas Adası'ndan Kaş'a

Sabahın erken saatlerinde yetenekli mürettebatınız guleti Patara sahili boyunca yönlendirerek Fırnaz Koyu'na doğru yola çıkacak. Kahvaltı varışta servis edilecektir. Ardından yüzmek için bolca zamanınız olacak veya berrak sularda tüplü dalış yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Daha sonra bölgedeki en iyi alışveriş olanaklarından bazılarını sunan büyüleyici balıkçı köyü Kaş'a doğru yola çıkacağız. Teknede öğle yemeğinin ardından el sanatları ve giyim mağazaları arasında dolaşmaya ve Kaş'ın antik tiyatrosunu ziyaret etmeye zamanınız olacak.

Öğleden sonra Kaş ile Kekova arasındaki tenha koylardan birine doğru yola çıkıp geceyi geçireceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kaş'tan Gökkaya Koyu’na

Bugünkü rotamızın ilk durağı, MS 2. yüzyılda meydana gelen yıkıcı bir deprem sonucu oluşan 2.000 yıllık kalıntılardan oluşan Batık Şehir Kekova. İyi bir görünüm elde etmek için harabelerin yanında gezinmemize izin verilirken, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer aldığından yüzmeye ve şnorkelle dalmaya izin verilmiyor.

Öğleden sonra Kekova Adası'nı ve çevredeki körfezin muhteşem manzarasını sunan Simena Kalesi'ni keşfedebilmeniz için yakınlara demirleyeceğiz. Bu akşam geceyi Gökkaya Koyu'nda geçireceğiz ve efsane Smugglers Inn' de ziyaret edeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Gökkaya Koyu’ndan Olympos’a

Gemide kahvaltının tadını çıkardıktan sonra Guletiniz 10:00 - 11:00 saatleri arasında Demre limanına yanaşacaktır.

Gezi bitiminde Demre'den Olympos' a ücretsiz servis sağlanacaktır.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı

Özel bir transferi tercih edenler için Olympos veya yakın bölgelere uygun seçenekler sunuyoruz. Önerdiğimiz özel transfer hizmetimiz, konforlu ve sorunsuz bir yolculuk sunar. Web sitemizde Demre Transfer' deki özel transfer seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yolculuk sonrası Antalya, Kaş, Fethiye veya diğer yakın şehirleri ziyaret etmeyi planlıyorsanız, sizi Demre otobüs istasyonunda bırakacağız. Oradan bu şehirlere düzenli otobüslerle kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüsler her 30 dakikada bir veya saatte bir kalkmaktadır, bu da ileriye dönük seyahat için esneklik ve seçenekler sunar.

Gezinizin ardından konforlu bir konaklama için, sakin bir atmosfer ve ilginç ağaç evler ve bungalovlarda konforlu, ekonomik bir konaklama imkanı sunan Olympos'taki Bayrams Ağaç Evleri'ni akşam yemeğiyle birlikte öneriyoruz.Konaklama: Gulet
DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İçecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dışarıdan içecek getirmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girişleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10
LOKASYON:
Fethiye
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Ogle Yemeği, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Fethiye Turkey
BİTİŞ:
Olympos Turkey
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Transfer
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Fethiye
10

421

en düşük kişi başı