Fethiye - Kekova - Fethiye, 6 GeceFethiye - Kekova - Fethiye, 6 GeceFethiye - Kekova - Fethiye, 6 GeceFethiye - Kekova - Fethiye, 6 GeceFethiye - Kekova - Fethiye, 6 Gece

Fethiye - Kekova - Fethiye, 6 Gece


  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Doğa severler Kelebekler Vadisi'nin keyfini çıkarın
  • Baba Dağ'da yamaç paraşütü ile adrenalin yaşayın
  • Tüplü dalış deneyimini yaşayın
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Simena Kalesinde gün batımı keyfi

Fethiye'den bir haftalık Türkiye gulet gezisi sırasında Akdeniz kıyı şeridinin doğal güzelliklerini ve tarihi harikalarını keşfedin.

Fethiye'den yola çıkarak, Akdeniz'de ilk yüzmenin keyfini çıkarmak veya yemyeşil çevrede yürüyüş yapmak için güzel Kelebekler Vadisi'ne doğru yola çıkacaksınız. Pastoral Mavi Lagün' ün arkasına demir atmadan ve Aziz Nikola Adası kalıntıları üzerinde gün batımını izlemeden önce, Avrupa'nın en muhteşem plajlarından birini Ölüdeniz' de fotoğraflayın.

Sahil boyunca devam ederken hediyelik eşyalar alabileceğiniz şirin Kaş ilçesini ziyaret edecek, ardından ünlü Batık Şehir Kekova'yı ve Simena Kalesi'ni keşfedeceksiniz. Demre Limanı'na yanaştıktan sonra, Fethiye'ye dönüş yolculuğumuza başlamadan önce Myra harabelerine tanık olma, yol boyunca yüzmek, şnorkel (ve hatta belki yamaç paraşütü) için mola verme fırsatı bulacaksınız.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Fethiye’den Aziz Nicholas Adası'na

Fethiye Limanı'ndan Gulet yolculuğumuza başlarken heyecan verici bir keşif ve eğlence haftasına hazır olun. Sabah 09:30'da ofisimize giriş yaptığınızda heyecanlı rehberimiz sizi karşılayacaktır. Sabah 10:30'da Türk Gulet yatına binerek unutulmaz bir yolculuğa çıkacağız.

İlk varış noktamız, Akdeniz'e serinletici bir dalış yapabileceğiniz veya yakındaki bir şelaleye yürüyüş yapabileceğiniz Kelebekler Vadisi'dir. Bu muhteşem konumda yaşayan çeşitli güveler ve kelebekler için gözlerinizi dört açın.

Gemide alacağımız öğle yemeğinin ardından Mavi Lagün olarak da bilinen Ölüdeniz' e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Burada yamaç paraşütü heyecanını yaşama seçeneğine sahip olacaksınız. Babadağ'ın zirvesinden Ölüdeniz Plajı'nın ve büyüleyici Mavi Lagün' ün 2.000 metre üzerinde uçun. Bu yerin neden yamaç paraşütü için dünyanın en muhteşem yerlerinden biri olarak tanındığını keşfedin.

Gün sona ererken Aziz Nicholas Adası'nın pitoresk kıyılarına demir atacağız. Büyüleyici kalıntıları keşfetmeye biraz zaman ayırın ve unutulmaz bir gün batımı deneyimine hazırlanın.

Dahil olan yemekler: Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Aziz Nicholas Adası'ndan Kaş'a

Sabahın erken saatlerinde yetenekli mürettebatınız guleti Patara sahili boyunca yönlendirerek Fırnaz Koyu'na doğru yola çıkacak. Kahvaltı varışta servis edilecek, ardından Kaş'a doğru yola çıkmadan önce yüzmek için bolca zamanınız olacak. Bu büyüleyici balıkçı köyü, bölgedeki en iyi alışveriş mekanlarından bazılarına sahiptir ve el sanatları mağazalarıyla dolu olmasının yanı sıra antik bir tiyatroya da ev sahipliği yapmaktadır.

İsterseniz tüplü dalış yapma seçeneğiniz de olacak; hem sertifikalı hem de yeni dalgıçlar bu aktiviteye katılabilir. Öğleden sonra Kaş ile Kekova arasındaki tenha koylardan birine doğru yola çıkıp geceyi geçireceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kaş'tan Gökkaya Koyu’na

Bugünkü rotamızın ilk durağı, MS 2. yüzyılda meydana gelen yıkıcı bir deprem sonucu oluşan 2.000 yıllık kalıntılardan oluşan Batık Şehir Kekova. İyi bir görünüm elde etmek için harabelerin yanında gezinmemize izin verilirken, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer aldığından yüzmeye ve şnorkelle dalmaya izin verilmiyor.

Öğleden sonra Kekova Adası'nı ve çevredeki körfezin muhteşem manzarasını sunan Simena Kalesi'ni keşfedebilmeniz için yakınlara demirleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Gökkaya Koyu’ndan Üçağız Köyü'ne

Sabah erkenden yüzmenin ardından kahvaltı verilecek ve Üçağız köyüne doğru yola çıkacağız. Öğleden önce varacağız ve dört günlük geziyi yapan misafirlerimizi uğurlayacağız. Geri kalan konuklar, öğle yemeği vaktinde gulet yatına dönmeden önce Üçağız köyünü ve yakınındaki Likya mezarlarını keşfetme fırsatına sahip olacaklar.

Öğleden sonra UNESCO Dünya Mirası listesindeki bu yeri bir kez daha görmek için Batık Şehir Kekova'ya doğru yola çıkacağız. Misafirlerimizin Simena Kalesi'ne tırmanması veya şehrin doğusunda su kenarında bulunan lahit' i keşfetmesi için bu gece tekrar Kekova yakınlarına demir atacağız. Bugünkü son durağımız, geceyi geçireceğimiz önemli bir kaplumbağa üreme alanı olan Gökkaya Koyu.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
5.
Gün
Kekova’ndan Liman Ağzı veya Firnaz Koyu’na

Başka bir alışveriş seansı için veya yerel kafelerden birinden dünyayı akışını izleyerek geçireceğiniz bir sabah için Kaş'a doğru yola çıkacağız. Bir önceki Kaş ziyaretimizde tüplü dalış yapmamış olsaydınız şimdi bu fırsata sahip olacaktınız. Öğleden sonra su üzerinde büyülü bir gece daha geçirmek için Kalkan yakınındaki güzel bir koya doğru yola çıkacağız; Xanthos ve Letoon'daki yakındaki kalıntılara isteğe bağlı bir geziye çıkın.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
6.
Gün
Liman Ağzı veya Firnaz Koyu’ndan Aziz Nicholas Adası'na

Kelebekler Vadisi'ne doğru yol alırken, güneşin ilk ışıklarıyla Akdeniz'in büyüleyici güzelliğini yaşamak için erken kalkın. Dünyanın en fotojenik plajlarından biri olan Oludinez'in tadını çıkarırken, önceki ziyaretimizde yapmadığınız aktiviteyi (yüzme veya yürüyüş) yapabilirsiniz. Muhteşem gün batımı manzarasının tadını çıkarmak için Aziz Nicholas Adası'na demirlemeden önce tekrar yamaç paraşütü yapma fırsatı da olacak.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
7.
Gün
Aziz Nichola Adası'ndan Fethiye’ye

Sahilde gezinmeye başlamadan önce sabah yüzme ve kahvaltı yapma zamanı ile gemideki son gününüze tembel bir başlangıç ​​yapmanın keyfini çıkarın. Son yüzmek için Fethiye yakınlarındaki koylardan birinde mola vereceğiz ve öğle yemeğinin ardından (12:30 – 13:30 arası herhangi bir saatte) Fethiye Limanı'na geri döneceğiz. Türkiye'deki maceralarınıza devam ederken dost canlısı mürettebatınıza ve yol arkadaşlarınıza veda etme zamanı geldi.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle YemeğiKonaklama: Gulet
DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İçecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dışarıdan içecek getirmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girişleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#12
LOKASYON:
Fethiye
YEMEK:
6 Sabah Kahvaltısı, 7 Ogle Yemeği, 6 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Fethiye Turkey
BİTİŞ:
Fethiye Turkey
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Transfer
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Gün
Fethiye
12

701

en düşük kişi başı