Egemenim TeknesiEgemenim TeknesiEgemenim TeknesiEgemenim TeknesiEgemenim TeknesiEgemenim TeknesiEgemenim Teknesi


Değerli misafirlerimize özel günübirlik tekne turları sunan teknemiz, 12 metre uzunluğunda ve 3.90 metre genişliğindedir. Bu özel tekne, 1 adet mürettebat tarafından yönetilmektedir ve size unutulmaz bir deniz macerası yaşatmak için tasarlanmıştır.

Teknemizin şık ve rahat kabininde, çift kişilik bir yatak, özel duş ve tuvalet içeren bir banyo bulunmaktadır. Güneşlenme minderleri, sandalyeler ve servis kitleri gibi detaylar, tüm misafirlerimizin konforunu düşünerek tasarlanmıştır.

Egemenim Teknesi, saatte 14 deniz mili hıza ulaşabilen bir konfor sunar. Tam teşekküllü GSM telefon hizmeti ve navigasyon cihazları, güzergah üzerindeki Demre, Kekova ve Kaş gibi popüler destinasyonlara güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Egemenim ile yapılan günübirlik tekne turları, sadece harika manzaraları keşfetmenizi değil, aynı zamanda konforlu ve huzurlu bir deneyim yaşamanızı sağlar. Teknemizde geçireceğiniz zamanın keyfini çıkarmanızı dileriz.

Kekova Özel Tekne Turu Rotası

DEMRE (ANDRIAKE) LİMANI

Demre – Kekova tekne turumuz size uygun bir saatte başlayabilir ancak harika durakların hepsine sığabilmemiz için sabah 10’u öneriyoruz. Sabahın erken saatlerinde güneş ışınlarının denizi aydınlatmaya başlamasıyla birlikte teknemiz Demre limanından kalkar ve ilk durağımıza doğru yola çıkar.

KEKOVA ADASI VE BATIK ŞEHİR

Batık Şehir çevresindeki bu eşsiz macerada Kekova tarihinin büyüleyici sırlarını keşfedin. 2. yüzyılda yaşanan deprem nedeniyle Dolchiste Antik Kenti sular altında kalmış ve bunun sonucunda ortaya çıkan su altı kalıntıları her zaman iz bırakmıştır. Burası koruma alanı olduğundan, burada yüzmeye izin verilmiyor. Peki, bölgeyi keşfetmenin, unutulmaz fotoğraflar çekme şansı veren cam tabanlı teknemizle harabelerin yanında gezip dolaşmaktan daha iyi bir yolu var mı?

AKVARYUM KOYU

Keyifli bir yüzme molası sırasında mükemmel Akvaryum Koyu'nda güneş ışığını içinize çekin.

SİMENA KALESİ (KALEKÖY)

Teknemiz Kaleköy limanına (antik Simena) bir saatliğine demir atacak ve size kale kalıntıları ve nekropolün bulunduğu bu küçük otantik köyü ziyaret etmeniz için zaman tanıyacaktır. Yamaçta yapacağınız yürüyüş size Kekova bölgesinin muhteşem manzarasını sunacaktır. Simena Kalesi'ni aşağıdan seyretmek isterseniz kalan zamanınızı muhteşem mavi sulara bir kez daha dalmak için değerlendirebilirsiniz.

BURÇ KOYU

Soğuk sualtı doğal kaynakları nedeniyle suyun daha serin olduğu Burç Koyu'nda yüzme molası verirken bu bölgenin huzurlu ortamının keyfini çıkarın!

GÖKKAYA KOYU

Bölgenin doğal güzelliklerini deneyimleyebileceğiniz ve sunulan çeşitli heyecan verici su sporlarından birine katılmayı tercih edebileceğiniz Gökkaya Koyunda yüzmeyi bırakacağız.

KORSANLAR MAĞARASI

Büyük boyutu ve kavisli girişiyle ünlü, doğal biçimli bu ilgi çekici mağarayı keşfedin.

DEMRE (ANDRIAKE) LİMANI

Gün bitiminde sizi bu özel tekne turunun biteceği Demre Limanı'na geri getireceğiz. Demre, tarihi yerler, plajlar ve Likya Yolu'nda yürüyüş gibi deneyimlenecek daha birçok şeye sahip küçük ama heyecan verici bir kasabadır.

EK BİLGİLER

Ne getirmeli

Güneş gözlüğü, Güneş şapkası, Güneş kremi, Mayo, Havlu

DAHİL OLANLAR:
Şnorkel ekipmanları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#50
LOKASYON:
Demre ( çıkışlı)
BULUŞMA:
Demre Limanı
BİTİŞ:
Demre Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
25 EUR
Yemek

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Saat
Demre
50

350

Grup fiyatı