Demre: Kekova Kano TuruDemre: Kekova Kano TuruDemre: Kekova Kano TuruDemre: Kekova Kano TuruDemre: Kekova Kano Turu
 SON YERLER!

  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Tarihi Simena Kalesi’nde dolaşın
  • Kekova’nın muhteşem manzarasına hayran kalın
  • Kekova'nın Batık Şehri’nde tarihe tanıklık edin

Bu, Demre'den %100 Kekova deniz kanosu ve Kekova Batık Şehri, Simena Kalesi, Tersane (Tersane) Körfezi, Theimussa (Üçağız) ve daha birçokları gibi Kekova'nın en önemli simge yapılarının tümünü geçen bir gezi gezisidir. bir kanonun koltuğu. Kekova'yı Türk Riviera'sından olduğu gibi görün.

Demre’den Kekova Deniz Kanosu Tur Programı

Yeni başlayan veya acemi iseniz endişelenmeyin, bu uzun tempolu bir yürüyüşe çıkmaya benzer bir fiziksel aktivitedir.

Tur, yaklaşık 45 dakika süren Uçağız köyüne gitmek için Demre’de herkesin otobüse binmesiyle sabah 8:20 civarında başlıyor.

Kekova Kayak turu güvenlik brifingi ve kürek eğitimi ile başlar ve ardından eğlence başlar!

Daha sonra saat 09:00’da suya girecek ve kanoya alışmak ve doğru navigasyonu uygulamak için Üçağız‘dan ilk kürek seansınıza başlayacaksınız.

Sabah 09:20’de bize eşlik edecek motorlu destek teknesi ile Üçağız‘dan ayrılıyor, güneybatıda Kekova Adası‘na doğru kürek çekiyor, saat 10:15’te Tersane Koyu‘na varıyor ve ardından yüzme molası veriyoruz.

Oradan grup, antik Likya Batık Şehir Kekova üzerinde yavaşça kürek çekecek. Burası korunan bir alan olduğu için burada yüzmeye izin verilmiyor. Öyleyse, Batık Şehir‘i keşfetmenin, size unutulmaz fotoğraflar çekme şansı veren harabelerin yanında Kano yapmaktan daha iyi bir yolu var mı?

Heyecanlı bir maceranın ardından Simena Kalesi‘ne gideceğiz ve sabah 11:30’da varacağız, Kaleköy’de (antik Simena Kalesi) 45 dakika park edeceğiz, size kale kalıntılarına ve bir nekropole ev sahipliği yapan bu küçük otantik köyü ziyaret etmek için zaman tanıyacağız. Yamaçta yapılacak bir yürüyüş size Kekova bölgesinin muhteşem manzarasını sunacaktır. Simena Kalesi’ne hayranlık verici manzarasını aşağıdan da izleyebilir, kalan zamanınızı muhteşem mavi sulara bir dalış daha yapmak için kullanabilirsiniz.

Öğleden sonra, daha etkileyici Likya lahitlerini yakından görmek için Theimussa‘ya geri dönüyoruz ve ardından Kayak üssümüze dönüyoruz.

Bunu takiben saat 13:15’te öğle yemeğinin tadını çıkarmak için Üçağız’a hareket edeceksiniz. Gün sona ererken, tatilinize Türkiye'de devam edebileceğiniz ve bu gün paylaştığınız anların tadını çıkarabileceğiniz Demre'de sizi bırakarak turu tamamlayacağız.

DAHİL OLANLAR:
Transfer, öğle yemeği, 4 saat deniz kanosu

HARİÇ OLANLAR:
Ek yiyecek ve içecekler, bahşiş, plaj havluları, ören yeri girişleri: Simena Kalesi Giriş Bileti (90 tl)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#33
LOKASYON:
Demre
YEMEK:
Ana yemek (tavuk); Mevsim salatası (marul, roka, maydanoz, yeşil soğan, tere, nane, havuç rendesi, domates dilimleri, limon soslu zeytinyağı); Meyve (karpuz veya mevsim meyveleri)
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Bulunduğunuz bölgeye göre buluşma noktası veriyoruz ve sizi oradan alıyoruz
BİTİŞ:
Tur bitiğimizde sizi aldığımız yere tekrar geri bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
Kalkıştan 3 veya daha fazla gün önce yapılan iptal işlemlerinde tam geri ödeme yapılır

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Saat
Demre
33

45

en düşük kişi başı