Buqet GuletBuqet GuletBuqet GuletBuqet GuletBuqet GuletBuqet GuletBuqet GuletBuqet Gulet


Buqet GULET, 2004 yılında inşa edilmiş ve 2022 yılında yeniden donatılan, kiralık bir yattır. 26 m uzunluğunda ve 7,3 m genişliğinde, 3 mürettebatlı bu tekne siz değerli misafirlerimize Mavi Yolculuk (Mavi Yolculuk) hizmeti vermektedir. Mavi Yolculuk misafirlerimize konfor ve huzur getiren Buqet Gulet, saatte 16 deniz miline varan hızlara ulaşabilmektedir.

Buqet Gulet 10 double (Çift kişilik yatak) suit kabin ile 20 misafire kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Yatımızda personel için ayrı dinlenme ve yaşam alanları bulunmaktadır.

Tüm misafirlerimiz için ayrı ayrı güneşlenme minderleri, önde ve arkada özel minderli dinlenme alanları, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları, gözlük ve palet mevcuttur.

Buqet Gulet, kiralama deneyiminizi geliştirmek için birçok dikkat çekici özellik sunar. Bu dikkate değer özelliklerden biri, isterseniz her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayan Wi-Fi bağlantısıdır. Üstelik kiralamanız sırasında kullanabileceğiniz klima sayesinde hava koşulları ne olursa olsun teknede konforlu bir konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yatımızda tam teşekküllü mutfak, bar, buz makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, müzik çalar ve LCD TV bulunmaktadır.

Yatımız yelken meraklısı misafirlerimize yelken heyecanını yaşatmak için 3 adet yelkeniyle sizlere unutulmaz bir mavi yolculuk keyfini sunacaktır. Aynı zamanda Türkiye'nin el değmemiş koylarını gezerek bir yolculuğun tadını çıkarmak isteyenler için de olağanüstü eğlence fırsatları sunuyor.

EK BİLGİLER

Türkiye yat kiralama seferlerimiz haftalık olarak (Cumartesi'den Cumartesi'ye) yapılmaktadır ve giriş işlemleri saat 16:00 civarında yapılmaktadır. Gemiler genellikle cuma akşamı ana marinaya dönüyor ve ertesi sabah saat 9'da çıkışa hazır oluyor. 

DAHİL OLANLAR:
Güneşlenme minderleri, sandalye, masa, servis takımları, güvenlik ekipmanları, gözlük ve palet

HARİÇ OLANLAR:
Su sporları, plaj havluları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#37
LOKASYON:
Fethiye ( çıkışlı)
BULUŞMA:
Fethiye Limanı
BİTİŞ:
Fethiye Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Su Sporları, Ören yerleri giriş ücretleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün
Fethiye
37

5.625

Grup fiyatı