18-39 yaş Olympos - Fethiye, 3 Gece 18-39 yaş Olympos - Fethiye, 3 Gece 18-39 yaş Olympos - Fethiye, 3 Gece 18-39 yaş Olympos - Fethiye, 3 Gece 18-39 yaş Olympos - Fethiye, 3 Gece

18-39 yaş Olympos - Fethiye, 3 Gece


  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Simena Kalesi gün batımı izleyin
  • Doğa severler Kelebekler Vadisi'nin keyfini çıkarın
  • Baba Dağ'da yamaç paraşütü ile adrenalin yaşayın

Olympos'tan Fethiye'ye Gulet Gezimiz, konforlu bir yolculuk deneyimi arayan 18 - 39 yaş arası kişiler için mükemmeldir!

Fethiye'ye dört günlük/üç gecelik geleneksel bir gulet gezisinde Olimpos'un ve çevresindeki kıyı şeridinin doğal güzelliklerini keşfedin. Büyüleyici Akdeniz'e yelken açarak tarihi yerleri keşfedecek, Kaş'ın arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşacak, berrak sularda yüzerek unutamayacağınız bir tatil yaşayacaksınız.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Olympos/Demre’den Gökkaya Koyu’ya

Sabah 10.00 civarında Olympos'taki konaklamanızdan alındıktan sonra, Demre Limanı'na demirlemiş olan yatınıza doğru yola çıkmadan önce, Demre'de ek bir karşılama hizmeti verilecektir. Gemiye bindiğinizde, yelken açarken öğle yemeğinde mürettebatınızla ve diğer yolcularla tanışma fırsatına sahip olacaksınız.

İlk varış noktamız Korsanlar Mağarası ve UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Batık Şehir Kekova'dır. Kaptanınız yavaşça yukarıdan geçerken keşfedebiliriz. Buradan Simena Kalesi'ni ziyaret edebilmeniz için Kekova Adası'na devam edeceğiz. Buradaki ilginç balıkçı köyünde dolaşırken sahil şeridinin nefes kesen manzaralarını izleyin, ardından Gökkaya Körfezi'ne doğru seyrederken gulete yeniden binin. Bölgeyi sık sık ziyaret eden deniz kaplumbağalarına göz kulak olurken akşam burada demirleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Gökkaya Koyu’dan Kaş'a

Günün ilk ışıklarıyla başlayarak Kaş'a kısa bir yolculuk yapacağız ve limana yanaşmadan önce yüzme molası vereceğiz. Sabahı serbestçe bu şirin kasabayı keşfetmek için kullanacaksınız, burada birçok el sanatları mağazası ve hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır. Arnavut kaldırımlı sokaklarda dolaşabilir veya yerel kafelerden birinde dünyanın akışını izleyebilirsiniz. Öğleden sonra Kaş'tan ayrılıp, akşam demirleyeceğimiz Fırnaz Koyu'na doğru devam edeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kaş'tan Aziz Nikola Adası'na

Siz uykuyla meşgulken mürettebatınız erkenden uyanarak Fırnaz Körfezi'nden Kelebekler Vadisi'ne uzanan yolculuğun en uzun ayağına başlayacak. Varışta, yüzerek tazelenmeden veya sayısız kelebek türünden bazılarını görmek için vadide yürüyüşe çıkmadan önce keyifli bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Kelebekler Vadisi'nden Ölüdeniz' in fotojenik plajını geçip cennet gibi Mavi Lagün' ün yakınında demirleyeceğiz. Yeni bir yüzmenin keyfini çıkarın veya bu heyecan verici aktivitenin tadını çıkarmak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak kabul edilen Baba Dağ'da yamaç paraşütü yapma fırsatını değerlendirin.

Daha sonra, kalıntıları keşfetmek ve inanılmaz bir gün batımını deneyimlemek için adanın tepesine tırmanmak için zamanınızın olacağı St. Nicholas Adası'na devam edeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Aziz Nikola Adası'ndan Fethiye'ye

Güzel koylardan birinde öğle yemeği için mola vererek Fethiye'ye dönüş yolculuğumuza başlamadan önce güne serinletici bir yüzmeyle başlayın.

Öğle yemeğinden kısa bir süre sonra saat 12:30 – 13:30 civarında Fethiye Limanı'na demirleyeceğiz, burada Türkiye'deki maceralarınıza devam ederken dost canlısı mürettebatınıza ve yol arkadaşlarınıza veda etme vaktiniz gelecek.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle YemeğiKonaklama: Gulet
DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İçecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dışarıdan içecek getirmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girişleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#9
LOKASYON:
Fethiye (Olympos çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Ogle Yemeği, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Olympos Turkey
BİTİŞ:
Fethiye Turkey
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Transfer
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Fethiye
9

480

en düşük kişi başı