18-39 yaş Fethiye – Kekova – Fethiye, 6 Gece18-39 yaş Fethiye – Kekova – Fethiye, 6 Gece18-39 yaş Fethiye – Kekova – Fethiye, 6 Gece18-39 yaş Fethiye – Kekova – Fethiye, 6 Gece18-39 yaş Fethiye – Kekova – Fethiye, 6 Gece

18-39 yaş Fethiye – Kekova – Fethiye, 6 Gece


  • Akdeniz'in muhteşem koylarında yüzme keyfi
  • Doğa severler Kelebekler Vadisi'nin keyfini çıkarın
  • Baba Dağ'da yamaç paraşütü ile adrenalin yaşayın
  • Kekova'nın Batık Şehri'ni keşfedin
  • Simena Kalesi'ni keşfedin
  • Smuggler Inn 'de eğlenme fırsatı

Gulet gezimiz, konforlu bir yolculuk deneyimi arayan 18 - 39 yaş arası kişiler için mükemmeldir!

Fethiye'den ayrılarak, Akdeniz'de ilk yüzmenin keyfini çıkarmak için güzel "Kelebekler Vadi" sine doğru yola çıkacak ve yemyeşil çevrede bir yürüyüşe çıkma fırsatınız olacak. Mükemmel "Mavi Lagün" ün arkasına demirlemeden ve Aziz Nikolas adası kalıntıları üzerinde gün batımını izlemeden önce, Avrupa'nın en muhteşem plajlarından biri olan Ölüdeniz' in fotoğrafını çekin. 

Sahil boyunca yolculuğumuza devam edeceğiz, hediyelik eşya satın alabileceğiniz şirin Kaş ilçesini ziyaret edecek, ardından ünlü Batık Şehir Kekova ve Simena Kalesi'ni gezeceğiz. Demre Limanı'na yanaştıktan sonra, Fethiye'ye dönüş yolculuğuna başlamadan önce Myra kalıntılarını keşfetme, yol boyunca yüzme, şnorkelle dalış yapma (ve hatta yamaç paraşütü yapma) fırsatına sahip olacaksınız.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Fethiye'den Aziz Nikola Adası'na

Sabah 09:30'da Fethiye Limanı ofisimizde giriş yaptıktan sonra, heyecanlı rehberimiz sizi ve 18-39 yaş arası diğer genç maceracı dostlarınızı karşılayacak. Keşif ve eğlenceyle dolu heyecan verici bir haftaya başlamaya hazır olun! Saat 10:30'da Gulet yatımıza binerek unutulmaz bir yolculuğa başlıyoruz.

İlk durağımız Kelebek Vadisi, doğa severler ve heyecan arayanlar için bir cennet. Serinlemek için Akdeniz'in turkuaz sularına dalın veya etkileyici bitki örtüsü ve hayvanlarla çevrili yakındaki bir şelaleye doğru canlandırıcı bir yürüyüşe çıkın. Keşfederken lütfen bu vadiye adını veren canlı güveler ve kelebekler için gözlerinizi dört açın.

Acıktığımızda, maceralarımızı ateşleyecek ve genç yetişkin grubumuzun damak zevkini tatmin edecek leziz bir öğle yemeği için teknede toplanacağız.

Ardından, adrenalin tutkunları için bir cennet olan Ölüdeniz'e (Mavi Lagün) doğru yola çıkacağız. Adrenalin tutkunları için Babadağ'ın zirvesinden yamaç paraşütü yapmak olmazsa olmazlardan. Ölüdeniz Plajı'nın ve göz kamaştırıcı Mavi Lagün'ün  2.000 metre üzerinde yükselmenin heyecanını deneyimleyin ve burayı macera arayanlar arasında ünlü yapan nefes kesen panoramik manzaraları seyredin. Daha sakin bir deneyimi tercih etmek isterseniz, bu cennet gibi mekanın doğal güzelliğinin keyfini çıkararak rahatlayabilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Güneş batarken, tarih ve keşif sizi bekleyen Aziz Nikola Adası yakınlarında demirleyeceğiz. Adayı süsleyen büyüleyici kalıntılar arasında gezinin ve büyüleyici geçmişi hakkında bilgi edinin. Instagram'a yakışır fotoğraflar çekin ve  hayranlık uyandıran gün batımının tadını çıkararak genç maceracı arkadaşlarınızla unutulmaz anılar için mükemmel bir arka plan yaratın. Macera, kahkaha ve ömür boyu sürecek arkadaşlıkların başlayacağı harika bir haftaya hazır olun!

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
2.
Gün
Aziz Nikola Adası'ndan Kaş'a

Sabahın erken saatlerinde, deneyimli mürettebatınız guleti Patara sahili boyunca yönlendirerek ve Firnaz Koyu'na doğru yola çıkacak. Kahvaltı varışta servis edilebilecektir, ardından Kaş'a doğru yola çıkmadan önce yüzmek için bolca zamanınız olacak. Bu büyüleyici balıkçı köyü, bölgedeki en iyi alışveriş mekanlarından bazılarına sahiptir, el sanatları mağazaları ile dolu ve antik bir tiyatroya ev sahipliği yapıyor.

Eğer tercih ederseniz, tüplü dalış yapabilirsiniz, sertifikalı ve yeni dalgıçlar da bu aktiviteye katılabilir.. Öğleden sonra, Kas ile Kekova arasındaki gizli koylardan birine doğru yol alacağız ve burada geceyi geçireceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
3.
Gün
Kaş'tan Gökkaya’a Koyu'na

Bugünkü rotamızın ilk durağı, M.S. 2. yüzyılda meydana gelen yıkıcı bir depremin sonucu oluşan 2,000 yıllık kalıntılardan oluşan Batık Şehir Kekova. İyi bir görünüm elde etmek için harabelerin yanında gezinebiliriz ancak  UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer aldığından yüzmeye ve şnorkelle dalmaya izin verilmiyor.

Öğleden sonra, çevredeki körfezin muhteşem manzarasını sunan Kekova Adası'nı ve Simena Kalesi'ni keşfedebilmemiz için yakınlara demirleyeceğiz.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
4.
Gün
Gökkaya Koyu'ndan Uçağız Köyü’ne

Erken sabah bir yüzme molasının ardından kahvaltı servis edilecek ve Uçağız köyüne doğru yol almaya başlayacağız. Öğleden önce varacağız ve dört günlük turu tamamlayan misafirleri uğurlayacağız. Geri kalan misafirler öğle yemeği için Gulet yatına dönmeden önce Üçağız köyünü ve yakındaki Likya mezarlara keşfedebilirler..

Öğleden sonra, UNESCO Dünya Mirası listesindeki bu yeri bir kez daha görmek için Batık Şehir Kekova'ya döneceğiz. Bu gece yine Kekova yakınlarına demir atacağız, böylece misafirlerimiz Simena Kalesi'ne çıkabilir veya şehrin doğusunda su kenarında bulunan Lahit'i keşfedebilirler. Bugünkü son varış noktamız, geceyi geçireceğimiz önemli bir kaplumbağa üreme alanı olan Gökkaya Koyu'dur.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
5.
Gün
Gökkaya Koyu'ndan Liman Ağzı veya Firnaz Koyu'na

Kaş'a geri dönmek üzere yol alırken sizi rahat bir şekilde uyandıracak bir süre geçirin. Burada alışveriş yapabilir veya yerel kafelerden birinde dünyanın akışını izlemek için bir sabah geçirebilirsiniz. Eğer önceki ziyaretimizde dalış yapmadıysanız, şimdi bu fırsata sahip olacaksınız. Öğleden sonra su üzerinde büyülü bir gece daha geçirmek için Kalkan yakınındaki güzel bir koya doğru yola çıkacağız; Xanthos ve Letoon'daki yakındaki kalıntılara isteğe bağlı bir geziye çıkın.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
6.
Gün
Liman Ağzı veya Firnaz Koyu’ndan Aziz Nikola Adası'na

Kelebekler Vadisi'ne doğru yol alırken, güneşin ilk ışıklarıyla Akdeniz'in büyüleyici güzelliğini yaşamak için erken kalkın. Dünyanın en fotojenik plajlarından biri olan Ölüdeniz'in tadını çıkarırken, önceki ziyaretimizde yapmadığınız aktiviteyi (yüzme veya yürüyüş) yapabilirsiniz. Muhteşem gün batımı manzarasının tadını çıkarmak için Aziz Nikola Adası'na demirlemeden önce tekrar yamaç paraşütü yapma fırsatı da olacak.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam YemeğiKonaklama: Gulet
7.
Gün
Aziz Nikola Adası'ndan Fethiye’e

Sahilde gezinmeye başlamadan önce sabah yüzme ve kahvaltı yapma zamanı ile gemideki son gününüze tembel bir başlangıç ​​yapmanın keyfini çıkarın. Son kez yüzmek için Fethiye yakınındaki koylardan birinde mola vereceğiz ve öğle yemeğinin ardından (12:30 – 13:30 arası) Fethiye Limanı'na döneceğiz. Türkiye'de maceralarınıza devam ederken dost canlısı mürettebatınıza ve yol arkadaşlarınıza veda etme zamanı geldi.

Dahil olan yemekler: Kahvaltı, Öğle YemeğiKonaklama: Gulet
DAHİL OLANLAR:
Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği. Yemek ile verilen sular, deniz malzemeleri (mask, şnorkel, gözlük, makarna, deniz yatağı)

HARİÇ OLANLAR:
İçecekler, teknenin barından temin edebilirsiniz (dışarıdan içecek getirmek yasaktır), extra harcamalar, ören yeri girişleri, su sporları

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#7
LOKASYON:
Fethiye
YEMEK:
6 Sabah Kahvaltısı, 7 Ogle Yemeği, 6 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
Fethiye Turkey
BİTİŞ:
Fethiye Turkey
İPTAL POLİTİKASI:
Tam bir geri ödeme için 3 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
Transfer
Fiyat belirlenmedi
Su sporlar
Fiyat belirlenmedi
Paragliding
Fiyat belirlenmedi
Deniz kanosu (kayak)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın7 Gün
Fethiye
7

831

en düşük kişi başı